Elitserien: Dziewiąta wygrana lidera, skuteczny Smektała

sports news

Żużlowcy Vaestervik Speedway pokonali u siebie Rospiggarnę Hallstavik 47:37 w ostatnim wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Zawody na obiekcie Ljungheden zakończono po czternastu wyścigach.

Liderujących w tabeli „Szyperów”, którzy zyskali również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, poprowadzili do dziewiątego zwycięstwa w sezonie Peter Ljung, Nicki Pedersen i Jack Holder.

Doświadczony Szwed, słynny Duńczyk i młody Australijczyk wywalczyli po dziesięć punktów. Osiem „oczek” dorzucił w pięciu podejściach Bartosz Smektała, a trzy dołożył Krzysztof Buczkowski, który czterokrotnie ustawiał się pod taśmą.

Wśród sensacyjnie zamykających tabelę pięciokrotnych mistrzów Szwecji najlepiej radził sobie Jason Doyle. Były indywidualny mistrz świata wygrał trzy z czterech swoich wyścigów i zdobył jedenaście punktów.

Australijczyk na większe wsparcie mógł jednak liczyć tylko ze strony Rasmusa Jensena. Duńczyk wygrał dwa z pięciu biegów i zgromadził osiem „oczek”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy