Elitserien: Mistrz poskromił „Wiedźmy”, solidny Pawlicki

sports news

Masarna Avesta uległa u siebie broniącej tytułu Smedernie Eskilstuna 42:48 w trzecim wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

„Kowali”, którzy zyskali bonus za lepszy bilans w dwumeczu i awansowali na czwarte miejsce w tabeli, poprowadził do ósmego zwycięstwa w sezonie Michael Jepsen Jensen.

Duńczyk wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i zdobył trzynaście punktów. Dwucyfrowy dorobek osiągnął również Przemysław Pawlicki, który także pięciokrotnie ustawiał się pod taśmą i zwyciężył w jednym biegu.

Po pięć „oczek” zgromadzili w tym spotkaniu Adrian Miedziński oraz po stronie gospodarzy Oskar Fajfer. Najlepiej wśród „Wiedźm”, które doznały dziewiątej porażki w sezonie i pozostały przedostatnie w klasyfikacji, radził sobie Martin Smolinski. Niemiec wywalczył dziewięć punktów w pięciu podejściach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy