Fonseca: Chcę, aby wszyscy kibice byli dumni z AS Romy

sports news

Paulo Fonseca został nowym trenerem AS Romy. Portugalczyk w poniedziałek miał swoją pierwszą konferencję prasową jako szkoleniowiec „Giallorossich”.

– Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Będę mógł pracować dla tak wspaniałego klubu w tym niesamowitym mieście. Mam nadzieję, że będę mógł wkrótce mówić do was wszystkich po włosku – powiedział Fonseca, cytowany przez „Football Italia”.

– To nie będzie moja Roma. To będzie Roma każdego. Jestem niesamowicie zmotywowany, aby zbudować ambitny zespół z którego wszyscy nasi kibice będą mogli być dumni – dodał.

– Bardzo ciężko pracujemy, aby zbudować świetną drużynę. W tej chwili dokładnie analizujemy każdą opcję. Chcemy zawodników z odpowiednim umiejętnościami, którzy będą do nas pasować. Mają to być tacy piłkarze, którzy wzmocnią naszą drużynę, jak Paul Lopez – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.