NBA: Pięć klubów zainteresowanych Russellem Westbrookiem

sports news

Russell Westbrook może opuścić Oklahoma City Thunder. Według różnych amerykańskich źródeł, zainteresowanych sprowadzeniem rozgrywającego jest pięć klubów.

OKC dokonali wymiany z Los Angeles Clippers, na mocy której rozstali się z Paulem George’m. To oznacza, że nie będą zespołem, który w najbliższym sezonie będzie uznawany za pretendent do walki o najwyższe cele. To może wpłynąć też na przyszłość lidera drużyny.

Russell Westbrook rozważa rozstanie z OKC. Jego kontrakt z klubem, na poziomie 124 milionów dolarów, obowiązuje jeszcze przez trzy lata. Zawodnik ma też opcję przedłużenia go o kolejny rok (47 milionów dolarów), ale obecnie myśli o odejściu.

Według amerykańskich mediów, chętnych na wymianę z OKC i sprowadzenie Westbrooka jest pięć klubów. Wymienia się Detroit Pistons, Miami Heat, Minnesota Timberwolves, Orlando Magic i Houston Rockets.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.