Kownacki, Gumny i Szymański opuścili zgrupowanie kadry

sports news

Dawid Kownacki, Robert Gumny i Sebastian Szymański opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski – poinformował PZPN na swojej oficjalnej stronie.

Zawodnicy udali się do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie dołączą do kadry U-21.

Kownacki podczas treningu doznał urazu mięśniowego uda, który wyklucza jego udział w piątkowym meczu z Macedonią Północną w Skopje, a także poniedziałkowym spotkaniu z Izraelem na PGE Narodowym w Warszawie. W Grodzisku Wielkopolskim wdrożone zostanie leczenie, które ma umożliwić napastnikowi udział w młodzieżowych mistrzostwach Europy we Włoszech.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami selekcjonera Jerzego Brzęczka z trenerem Czesławem Michniewiczem, na zgrupowanie kadry U-21 udali się także Robert Gumny i Sebastian Szymański.

(za pzpn.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.