Janota zostawił Arkę dla Al Fateh

sports news

Arka Gdynia podpisała umowę transferu definitywnego Michała Janoty do Al Fateh z Arabii Saudyjskiej – poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie.

Zawodnik parafował dwuletnią umowę i został przedstawiony jako nowy nabytek dziewiątej drużyny tabeli saudyjskiej ligi.

Janota przyszedł do Arki jesienią ubiegłego roku. Debiutował w meczu o Superpuchar, w którym zdobył zwycięską bramkę dla drużyny Trójmiasta.

Wychowanek UKP Zielona Góra i były zawodnik Feyenoordu Rotterdam w ekipie z Gdyni rozegrał w sumie 34 spotkania, w których strzelił jedenaście bramek.

(za arka.gdynia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.