Paweł Kieszek piłkarzem Rio Ave

sports news

Paweł Kieszek oficjalnie został nowym zawodnikiem Rio Ave – poinformował portugalski klub za pośrednictwem strony internetowej.


Polski bramkarz z portugalskim klubem podpisał dwuletni kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2021 roku.

Ostatnio Kieszek był zawodnikiem hiszpańskiej Malagi CF. W przeszłości grał także w takich zespołach jak Cordoba CF, Estoril Praia, Vitoria Setubal, FC Porto czy SC Braga. Jest wychowankiem Polonii Warszawa.

– Zawsze uważałem Portugalię za swój drugi dom. Wszystko zaczęło się tu i teraz, w wieku 35 lat, może moja kariera też się tu zakończy, w Portugalii – powiedział piłkarz po podpisaniu umowy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB