Górnik Zabrze ma nowego pomocnika

sports news

Alasana Manneh oficjalnie został nowym zawodnikiem Górnika Zabrze – poinformował klub z PKO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej.


Gambijczyk z zabrzańskim zespołem podpisał trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku.

Pomocnik jako junior występował w młodzieżowych zespołach FC Barcelony. Ostatnie półtora roku spędził na wypożyczeniu w bułgarskim Etyr Wielkie Tyrnovo. W barwach tego zespołu rozegrał łącznie 35 ligowych spotkań, strzelił cztery gole i zanotował tyle samo asyst.

– Manneh to piłkarz o dużym potencjale. Jest bardzo dobrze zaawansowany technicznie, ma świetny przegląd pola, strzela bramki, gra dojrzałą piłkę jak na 21-latka. Przeszedł cykl szkoleniowy w zespołach młodzieżowych Barcelony. Jestem przekonany, że ciężko pracując pod okiem trenera Marcina Brosza będzie rozwijał swoje atuty, a klub wkrótce będzie miał z niego wiele pożytku – powiedział Artur Płatek, doradca zarządu Górnika i koordynator ds sportowych.

(za gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB