Polacy obronili tytuł w finale DMŚJ

sports news

Reprezentacja Polski wygrała finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. „Biało-czerwoni” na torze w Manchesterze pokonali Wielką Brytanię oraz Danię. Poza podium znalazła się Australia.


Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju był Robert Lambert. Żużlowiec Motoru Lublin wywalczył aż 20 z 33 punktów zdobytych przez Wyspiarzy, raz wygrywając jako joker.

Wśród Polaków, którzy uzbierali w sumie 41 punktów, najlepszy był Bartosz Smektała. Wychowanek Unii Leszno zapisał na swoim koncie trzynaście punktów. „Oczko” mniej wywalczył jego klubowy kolega Dominik Kubera, a kolejnych jedenaście dołożył Maksym Drabik. Pięć punktów dorzucił jeszcze Wiktor Lampart.

Dziesięć „oczek” mniej od Polaków zgromadzili Duńczycy. W ekipie ze Skandynawii dwucyfrowy dorobek przekroczył jedynie Mads Hansen, który zdobył jedenaście punktów. Osiem dołożył Frederik Jakobsen, a po sześć „oczek” dorzucili Patrick Hansen i Jonas Jeppesen.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB