Triumf Zmarzlika w Gdańsku, Pawlicki i Vaculik na podium

sports news

Bartosz Zmarzlik wygrał PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2019, które odbyły się w Gdańsku.


Wychowanek Stali Gorzów pokonał w finałowym wyścigu Piotra Pawlickiego. Trzecie miejsce zajął Martin Vaculik. Słowak był najskuteczniejszy w rundzie zasadniczej turnieju, gromadząc dwanaście punktów po czterech indywidualnych zwycięstwach.

Tuż za podium znalazł się Jason Doyle. Australijczyk w półfinale okazał się lepszy od broniącego trofeum Patryka Dudka oraz Duńczyków Mikkela Michelsena i Kennetha Bjerre. W podobny sposób do finału awansował Piotr Pawlicki. Młodszy z braci wyeliminował z walki o trofeum Duńczyka Leona Madsena, Macieja Janowskiego oraz Rosjanina Emila Sajfutdinowa.

Bezpośrednio do finału po rundzie zasadniczej przebili się Vaculik i Zmarzlik. Obaj uzbierali po dwanaście punktów. Decydujący wyścig wygrał Zmarzlik i po raz pierwszy w historii triumfował w tej prestiżowej imprezie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB