PSG chce Viniciusa Juniora i Lukę Modrica za Neymara

sports news

Paris Saint-Germain jest gotowe wymienić Neymara na Viniciusa Juniora i Lukę Modrica – donosi hiszpański dziennik „Marca”.

Real Madryt w ramach transakcji z mistrzami Francji musiałby jeszcze dopłacić, bowiem wartość gwiazdora reprezentacji „Canarinhos” wyceniono na przynajmniej 200 mln euro.

Wcześniej włodarze klubu znad Sekwany oczekiwali od „Królewskich” za Brazylijczyka 120 mln euro oraz Isco. „Los Blancos” byli jednak skłonni oddać Jamesa Rodrigueza, ale hegemonii Ligue 1 nie byli zainteresowani Kolumbijczykiem.

Zaledwie 19-letni Vinicius Junior, który po raz pierwszy pojawił się w ofercie związanej z ewentualnym transferem Neymara, zaliczył w minionym sezonie dziewiętnaście spotkań, w których strzelił cztery gole.

Młody Brazylijczyk przybył do stolicy Kastylii zaledwie przed rokiem z Flamengo. Słynny klub z Rio de Janeiro zarobił na transferze utalentowanego wychowanka 48 mln euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy