Singiel na dziś: Orlando Magic – Indiana Pacers

Typy na dziś

Singla na czwartek 31. dzień stycznia zagramy w najlepszej koszykarskiej lidze świata, czyli NBA.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych!

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Orlando Magic wygrają przed własną widownią z Indiana Pacers różnicą przynajmniej trzech punktów. Dla gości będzie to drugi mecz serii back to back, po tym jak minionej nocy przegrali w Waszyngtonie. Pacers już spadli na czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej i naszym zdaniem spadną jeszcze niżej. Oczywiście wszystko to na skutek kończącej sezon kontuzji kolana Victora Oladipo. Bez swojej największej gwiazdy zespół z Indianapolis nie jest i nie będzie w stanie nawiązać walki z większością drużyn w NBA.

Orlando ma na swoim koncie cztery porażki z rzędu i naszym zdaniem przerwą dziś fatalną passę. Magic mieli ostatnio kilka trudnych spotkań (OKC, Houston), więc nie dziwią nas te niepowodzenia.  Młody zespół z Florydy gra trochę falami, a to właśnie domena niedoświadczonych zespołów.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy na Orlando, które naszym zdaniem wygra i pokryje niewielki handicap -2.5. Przeciwko Pacers przemawia zbyt wiele aspektów, dlatego uważamy, że dziś polegną na Florydzie. Niemalże każda drużyna zmaga się w drugim meczu back to back i uważamy, że dotknie to też Indianę.

Orlando Magic – Indiana Pacers, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…