Typy NBA: New Orleans Pelicans – Denver Nuggets

typy NBA

Na środową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Przybywamy do Nowego Orleanu, gdzie miejscowi Pelicans podejmą Denver Nuggets.

Stawiamy dodatni handicap +11.5 punktów na New Orleans Pelicans, którzy podejmą we własnej hali zespół ze stanu Kolorado. Gospodarze zaimponowali nam ostatnio wygraną na wyjeździe z Houston Rockets i to kilka dni po tym, jak ich największa gwiazda Anthony Davis zarządał odejścia z zespołu. Oczywiście celem AD jest słoneczna Kalifornia i miejsce u boku LeBrona James’a w Lakers, ale póki co do żadnej wymiany nie doszło i zapewne nie dojdzie.

Denver gra dobrą koszykówkę, ale na wyjazdach nie wygrywają wysoko. Dziś może i sięgną po wygraną, ale nie sądzimy, że różnica wyniesie więcej niż 11.5 pkt.  Co ważne dla tego typu Denver w meczach wyjazdowych, gdy jest faworytem wygrał 58.3 procent spotkań, ale – uwaga – ze średnią różnicą zaledwie 0.8 pkt. Z drugiej strony Pelicans gdy są underdogiem na własnym parkiecie wygrali 50.0 procent spotkań, ze średnią różnicą -2.3 pkt.

Co postawić?

Stawiamy na wyrównane spotkanie i dodatni handicap +11.5 pkt na gospodarzy.

New Orleans Pelicans – Denver Nuggets, typ: 1 (+11.5 pkt), kurs: 1.62. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 22.02.
https://youtu.be/2Mtu-Vak9_w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E53 posłuchaj w Spotify!
https://open.spotify.com/episode/6lpjpMapAweleMYLBYGvzn?si=e-S64IoiT7G_8o8dWsC-sg

Podcast #kasujemy S01.E53 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=09c7301f-50b3-47f5-b5da-65cb79c8b3e4

Load More…