Typy NBA: New Orleans Pelicans – Denver Nuggets

typy NBA

Na środową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Przybywamy do Nowego Orleanu, gdzie miejscowi Pelicans podejmą Denver Nuggets.

Stawiamy dodatni handicap +11.5 punktów na New Orleans Pelicans, którzy podejmą we własnej hali zespół ze stanu Kolorado. Gospodarze zaimponowali nam ostatnio wygraną na wyjeździe z Houston Rockets i to kilka dni po tym, jak ich największa gwiazda Anthony Davis zarządał odejścia z zespołu. Oczywiście celem AD jest słoneczna Kalifornia i miejsce u boku LeBrona James’a w Lakers, ale póki co do żadnej wymiany nie doszło i zapewne nie dojdzie.

Denver gra dobrą koszykówkę, ale na wyjazdach nie wygrywają wysoko. Dziś może i sięgną po wygraną, ale nie sądzimy, że różnica wyniesie więcej niż 11.5 pkt.  Co ważne dla tego typu Denver w meczach wyjazdowych, gdy jest faworytem wygrał 58.3 procent spotkań, ale – uwaga – ze średnią różnicą zaledwie 0.8 pkt. Z drugiej strony Pelicans gdy są underdogiem na własnym parkiecie wygrali 50.0 procent spotkań, ze średnią różnicą -2.3 pkt.

Co postawić?

Stawiamy na wyrównane spotkanie i dodatni handicap +11.5 pkt na gospodarzy.

New Orleans Pelicans – Denver Nuggets, typ: 1 (+11.5 pkt), kurs: 1.62. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lille – Nantes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lille-nantes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hertha-berlin-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Huddersfield – Nottingham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-huddersfield-nottingham/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…