Typy NBA: New Orleans Pelicans – Denver Nuggets

typy NBA
Oceń

Na środową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Przybywamy do Nowego Orleanu, gdzie miejscowi Pelicans podejmą Denver Nuggets.


Stawiamy dodatni handicap +11.5 punktów na New Orleans Pelicans, którzy podejmą we własnej hali zespół ze stanu Kolorado. Gospodarze zaimponowali nam ostatnio wygraną na wyjeździe z Houston Rockets i to kilka dni po tym, jak ich największa gwiazda Anthony Davis zarządał odejścia z zespołu. Oczywiście celem AD jest słoneczna Kalifornia i miejsce u boku LeBrona James’a w Lakers, ale póki co do żadnej wymiany nie doszło i zapewne nie dojdzie.

Denver gra dobrą koszykówkę, ale na wyjazdach nie wygrywają wysoko. Dziś może i sięgną po wygraną, ale nie sądzimy, że różnica wyniesie więcej niż 11.5 pkt.  Co ważne dla tego typu Denver w meczach wyjazdowych, gdy jest faworytem wygrał 58.3 procent spotkań, ale – uwaga – ze średnią różnicą zaledwie 0.8 pkt. Z drugiej strony Pelicans gdy są underdogiem na własnym parkiecie wygrali 50.0 procent spotkań, ze średnią różnicą -2.3 pkt.

Co postawić?

Stawiamy na wyrównane spotkanie i dodatni handicap +11.5 pkt na gospodarzy.

New Orleans Pelicans – Denver Nuggets, typ: 1 (+11.5 pkt), kurs: 1.62. 

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB