Typy na dziś: Dubel na czwartek 18.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 18. dzień października wybraliśmy z NHL oraz NBA. Zmów wolimy zostać za oceanem niż grać piłkarskie typy w Europie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.94.


Stawiamy, że Los Angeles Lakers w pierwszym meczu nowego sezonu zdobędą więcej niż 108 punktów w starciu z Portland Trail Blazers. Oczywiście wszystkie oczy będą zwrócone na LeBrona James’a, który zadebiutuje w żółtej koszulce Jeziorowców. Sądzimy, że King i jego nowi koledzy zagrają na wysokiej skuteczności i zdobycie 109 punktów nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zapewne 1/3 tych oczek zdobędzie sam LeBron.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Tampa pokona na własnym lodowisku Detroit. Red Wings grają fatalnie i na sześć meczów nowego sezonu przegrali wszystkie. Nie dajemy im żadnych szans na Florydzie. Warto brać ten mecz do kuponów, bo kursy spadają i spadają.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB