Typy na dziś – Singiel: San Jose Sharks – Buffalo Sabres

Oceń

Singla na czwartek 18. dzień października zagramy w NHL, czyli najlepszej hokejowej lidze świata. Piłkarska oferta bukmacherów na dziś jest bardzo słaba, więc wolimy zagrać za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy, że San Jose Sharks pokonają na własnym lodowisku Buffalo Sabres. Obie drużyny grają w kratkę, ale naszym zdaniem faworytem są gospodarze, którzy dysponują lepszą ofensywą.

W składzie ekipy z San Jose błyszczy zwłaszcza Evander Kane, którego pozyskano właśnie z Buffalo. Cztery zdobyte bramki i pięć punktów robi wrażenie i chyba nikt nie żałuje, że oddano za niego wysokie „picki” w drafcie.

Wiadomo jak się gracze mobilizują przed meczami z drużynami, które ich nie chciały. Zrobią wszystko, aby udowodnić, że pozbycie się go było błędem. Spodziewamy się świetnego meczu ze strony Kane’a, który powinien poprowadzić Rekiny do pierwszego, domowego zwycięstwa.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

San Jose Sharks – Buffalo Sabres, typ: 1, kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.03. z kursem 3.44. https://t.co/M2X6MQi49M #betting

Typy NHL: Vancouver Canucks – Ottawa Senators https://t.co/H2kTBcYe0s #betting

Overy na środę 20.03. https://t.co/3cQHRqLz3x #betting

Load More…