Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 31.05.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:30, Austria – Malta, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Austria przez ekspertów uznawana jest za czarnego konia zbliżających się ME we Francji. W meczu towarzyskim Austriacy będą podejmować drużynę Malty. Malta jest słabą drużyną, co pokazała w ostatnim meczu z Czechami, w którym przegrała 0:6. W podobny sposób może zakończyć się spotkanie z Austrią. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Włochy – Baraże, godz. 20:30, Trapani – Spezia, typ: 1X, kurs: 1.24

W pierwszym meczu barażowym Trapani pokonało na wyjeździe Spezie 1:0. W rewanżu Trapani powinno potwierdzić, że jest drużyną lepszą i mając na uwadze, że będzie grać na swoim boisku, ma dużą szansę na wygranie kolejnego meczu. My stawiamy na to, że gospodarze nie przegrają tego spotkania.

Tenis – Prostejov, godz.11:00, G. Elias – A. Giannessi, typ:1, kurs: 1.30

Faworytem tego spotkania jest Portugalczyk Elias. Oprócz tego, że zajmuje wyższą pozycję w rankingu ATP od Włocha Giannessiego, to z pewnością jest od niego tenisistą lepszym. W ostatnich pięciu meczach Elias wygrał cztery nie oddając ani jednego seta. Ostatnio przegrał z Włochem Andreozzim. Na zwycięzce tego spotkania czeka już rozstawiony z numerem szóstym Kukushkin. My typujemy zwycięstwo Eliasa.

Tenis – Furth, godz. 13:00, P.Woerner – l. Vanni, typ: 2, kurs: 1.20

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Vanni. Przedstawiciel gospodarzy jest mało znanym tenisistą i nie powinien zagrozić Włochowi w odniesieniu zwycięstwa. Vanni szybko odpadł z tegorocznego Roland Garros przegrywając z Gimeno – Traverem. Typujemy pewne zwycięstwo włoskiego tenisisty.

Tenis – Roland Garros – Debel, godz. 12:15, B. Bryan /M. Bryan – M. Matkowski / L.Paes, typ: 1, kurs: 1.28

Będzie to pojedynek w ćwierćfinale tegorocznego Roland Garros. Para, w której występuje polski tenisista, spisuje się jak dotąd znakomicie (wygrała wszystkie mecze nie oddając ani seta). Przed nią ciężkie zadanie, albowiem spotka się z weteranami, rozstawionymi z numerem piątym – braćmi Bryanami. Przewidujemy wyrównany pojedynek, który jednak zwycięży para B. Bryan i M. Bryan.