Atletico – Barcelona typy na rzuty rożne

Atletico zajmuje 4. miejsce w tabeli i traci 7 punktów do lidera. Gospodarze grają bardzo dobrze na własnym terenie. U siebie zdobywają średnio 8 rzutów rożnych na mecz.

Barcelona ma rozegrane jedno spotkanie więcej od Realu, który jest na pozycji lidera i traci do nich jeden punkt. Mecze z Atletico są zawsze bardzo wyrównane. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie, oba zespoły grają szybką piłkę i bardzo ofensywną, myślę, że dzisiaj zobaczymy sporo sytuacji bramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry w tym rzuty rożne.

Atletico Madryt – Barcelona, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB