Jakiego bukmachera wybrać?

Jeśli szukasz bukmachera dla siebie, zapewne zastanawiasz się, na którą firmę bukmacherską postawić. To bardzo ważna decyzja, bo w końcu to im będziesz przelewał swoje pieniądze i od nich będziesz wypłacał wygrane.

Jeśli mieszkasz w Polsce, Twój bukmacher musi mieć polską licencję. Gra w kraju nad Wisłą jest dozwolona tylko u firm, które otrzymały pozwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów.

Na co zwracać uwagę?

Decydując się na wybór bukmachera zwracaj przede wszystkim uwagę na wiarygodność spółki, która za nim stoi. Duże firmy, działające w branży bukmacherskiej od lat, na pewno są godne zaufania.

Patrz również na powiązania kapitałowe. Jeśli jakiś bukmacher ma za sobą inne spółki, które świadczą usługi bukmacherskie w innych krajach, również może być spokojny o ich wiarygodność.

Zwracaj również uwagę na kursy, w końcu to przez te wartości będziesz mnożył swoje pieniądze. Różnice w kursach między bukmacherami są duże. U jednego ten sam mecz i ten sam rynek będzie wart 1.40, a inna firma wystawi 1.32. Z pozoru to niewiele, ale pamiętaj, że w tym biznesie to sporo.

Weź pod uwagę również metody wpłat. Niestety wszyscy bukmacherzy z polską licencją mogą wypłacać pieniądze tylko na Twoje konto bankowe, zatem tutaj żaden nie ma przewagi.

Warto również zobaczyć na opcje kontaktu z Biurem Obsługi. Kiedy będziesz potrzebował pomocy, szybki kontakt z bukmacherem będzie Ci potrzeby.