Fortuna – recenzja – opinie

Adres:eFortuna.pl
Bonus:Trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł Zarejestruj się i odbierz bonus.
 • Załóż konto internetowe, klikając TUTAJ, a wszystkie 3 zakłady „Bez ryzyka” otrzymasz zaraz po rejestracji. Pozwoli Ci to dowolnie zagospodarować je na pierwsze trzy pierwsze zakłady w Fortunie spełniające warunki oferty. Wspomniane trzy zakłady Bez ryzyka będą ważne przez 48h od rejestracji, a warunkiem ich rozliczenia będzie rozstrzygnięcie kuponu w ciągu 7 dni od postawienia.

 • W momencie rejestracji, otrzymujesz aktywowany pierwszy zakład Bez ryzyka, do 100 zł. Po minucie otrzymasz identyczny, drugi zakład Bez ryzyka do 100 zł. Po kolejnej minucie otrzymasz trzeci zakład Bez ryzyka do 100 zł.
 • Masz 48h od momentu rejestracji, by postawić, czyli skorzystać z tych trzech zakładów, by te kwalifikowały się jako „Bez ryzyka”.
 • Zagrany zakład, musi się rozstrzygnąć w ciągu 7 dni. Wygrana lub zwrot (stawka + podatek) w formie pieniędzy.
 • Każdorazowo, na przygotowanym kuponie, który będzie objęty tą ofertą, powinna pojawić się pozycja dot. zakładu Bez ryzyka: pierwszego, drugiego albo trzeciego.
 • Rok powstania:1996 r.
  Aplikacja mobilna: Tak. Dostępne aplikacje na systemy iOS, Android i Windows Phone. Do tego bardzo dobra mobilna wersja strony, zgodna z wytycznymi RWD (Responsive Web Design).
  Metody wpłatWpłaty: Karty kredytowe/debetowe, większość banków online, TPAY, Blik.
  Polska wersja językowaTAK
  LicencjaPolska.
  Obsługa klienta:Livechat oraz formularz kontaktowy.
  Atrakcje:Bogata oferta zakładów na żywo, zakład bez ryzyka, duża oferta streamingu TV.
  Nasza ocena:

  Podstawowe informacje o FORTUNIE.

  FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów. Posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników. FORTUNA to pewny i stabilny kapitał. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

  Jak założyć konto w FORTUNIE?

  Aby założyć konto w FORTUNIE, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny, klikając TUTAJ. Następnie należy potwierdzić adres email klikając link w przesłanej przez bukmachera wiadomości. W drugiej części rejestracji należy wysłać skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego - konieczne kolorowe. Po weryfikacji przez Fortunę można dokonać pierwszej wpłaty i rozpocząc grę. W naszym przypadku rejestracja trwała 10 minut.

  Zalety FORTUNY

 • Błyskawiczna rejestracja (do 10 minut)
 • Najlepsze kursy wśród "polskich" bukmacherów
 • Poważna firma, wypłacalna, notowana na GPW (giełda)
 • Bukmacher posiada rozbudowaną ofertę zakładów sportowych oraz na żywo.
 • Bezpłatne depozyty wieloma metodami
 • FORTUNA posiada wiele rynków do gry.
 • Aplikacje na urządzenia mobilne


  Wady FORTUNY

 • 12% podatku od zakładu
 • Brak wpłat na Skrilla

  FORTUNA o sobie

  FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE. Nasza firma nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych. Z dumą od lat wspieramy FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2010 i wiele innych.

  Nasza opinia o FORTUNIE

  Zdecydowany numer 1 wśród "polskich" bukmacherów. Inni zostali daleko w tyle. Najwyższe kursy, sporo akcji i konkursów dla kibiców oraz błyskawiczna rejestracja. Można powiedzieć, że doświadczenie procentuje, bo FORTUNA nie popełnia błędów młodych bukmacherów. Podoba nam się bonus startowy jako zakład bez ryzyka. Jeśli mieszkasz w Polsce, zdecydowanie polecamy grę w FORTUNIE. Można śmiało powiedzieć, że to prawie BET365... tylko z podatkiem 12% od zakładu;-)