Fortuna – recenzja – opinie

Adres:eFortuna.pl
Bonus:Zakład bez ryzyka do 100 zł Zarejestruj się i odbierz bonus.
 • Załóż konto internetowe, klikając TUTAJ, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł!

 • Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji Konta. W ciągu 60 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od Fortuny bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.
 • Rok powstania:1996 r.
  Aplikacja mobilna: Tak. Dostępne aplikacje na systemy iOS, Android i Windows Phone. Do tego bardzo dobra mobilna wersja strony, zgodna z wytycznymi RWD (Responsive Web Design).
  Metody wpłatWpłaty: Karty kredytowe/debetowe, większość banków online, TPAY, Blik.
  Polska wersja językowaTAK
  LicencjaPolska.
  Obsługa klienta:Livechat oraz formularz kontaktowy.
  Atrakcje:Bogata oferta zakładów na żywo, zakład bez ryzyka, duża oferta streamingu TV.
  Nasza ocena:

  Podstawowe informacje o FORTUNIE.

  FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów. Posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników. FORTUNA to pewny i stabilny kapitał. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

  Jak założyć konto w FORTUNIE?

  Aby założyć konto w FORTUNIE, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny, klikając TUTAJ. Następnie należy potwierdzić adres email klikając link w przesłanej przez bukmachera wiadomości. W drugiej części rejestracji należy wysłać skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego - konieczne kolorowe. Po weryfikacji przez Fortunę można dokonać pierwszej wpłaty i rozpocząc grę. W naszym przypadku rejestracja trwała 10 minut.

  Zalety FORTUNY

 • Błyskawiczna rejestracja (do 10 minut)
 • Najlepsze kursy wśród "polskich" bukmacherów
 • Poważna firma, wypłacalna, notowana na GPW (giełda)
 • Bukmacher posiada rozbudowaną ofertę zakładów sportowych oraz na żywo.
 • Bezpłatne depozyty wieloma metodami
 • FORTUNA posiada wiele rynków do gry.
 • Aplikacje na urządzenia mobilne


  Wady FORTUNY

 • 12% podatku od zakładu
 • Brak wpłat na Skrilla

  FORTUNA o sobie

  FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE. Nasza firma nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych. Z dumą od lat wspieramy FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2010 i wiele innych.

  Nasza opinia o FORTUNIE

  Zdecydowany numer 1 wśród "polskich" bukmacherów. Inni zostali daleko w tyle. Najwyższe kursy, sporo akcji i konkursów dla kibiców oraz błyskawiczna rejestracja. Można powiedzieć, że doświadczenie procentuje, bo FORTUNA nie popełnia błędów młodych bukmacherów. Podoba nam się bonus startowy jako zakład bez ryzyka. Jeśli mieszkasz w Polsce, zdecydowanie polecamy grę w FORTUNIE. Można śmiało powiedzieć, że to prawie BET365... tylko z podatkiem 12% od zakładu;-) • Reklama


  Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

  Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

  Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


  Load More…