Barcelona – Sevilla typy na rzuty rożne

Barcelona walczy o mistrzostwo i ma dwa punkty straty do lidera, ale jeden mecz rozegrany więcej, dlatego nie może sobie pozwolić na kolejne straty punktów.

Dzisiaj podejmą dobrze grającą w tym sezonie Sewillę, która zajmuje czwarte miejsce w lidze i walczy o miejsce, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów.

Patrząc na statystyki bezpośrednich pojedynków tych drużyn, Sevilla gra otwarta piłkę i myślę, że w tym spotkaniu to nie raz zagrożą bramce Barcelony i zdobędą przynajmniej trzy rzuty rożne.

Barcelona – Sevilla, typ: Sevilla powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB