Betis – Sevilla typy na rzuty rożne

Gospodarze zajmują 15. miejsce w tabeli, ale na własnym terenie nie przegrali od 8 spotkań. Betis pewnie chciałby się odbić id strefy spadkowej i powalczy dziś o derbowe zwycięstwo.

Goście zajmują 3. miejsce w tabeli i w tym sezonie grają bardzo dobrze. Mają szansę nawet zdobyć mistrzostwo jeśli utrzymają taki poziom gry do końca sezonu.

Ten mecz będzie naprawdę bardzo wyrównany, liczę na dużo gry ofensywnej, co przełoży się na stałe fragmenty gry, dlatego polecam grać ten mecz pod kątem rzutów rożnych.

Betis – Sevilla, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB