Birmingham – Newcastle typy na rzuty rożne

Gospodarze zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową i dla nich każdy punkt jest na wagę złota. Birmingham zdobywa średnio 5 rzutów rożnych na mecz.

Newcastle to moja ulubiona drużyna do obstawiania overów w rzutach rożnych. Obecnie zajmują pierwszą pozycję w lidze i mają tyle samo punktów co drugi zespół. Mają bardzo dobry skład i myślę, że jak dalej tak będą grać to bez problemu wywalcza awans do Premier League. Średnio na mecz Sroki zdobywają przynajmniej 5.62 rzutów rożnych.

Birmingham – Newcastle, typ: powyżej 9.5, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB