Kupon na czwartek 7.09.

Mimo iż oferta bukmacherów nie jest na dziś zbyt bogata, to wybraliśmy trzy spotkania do Kuponu na czwartek 7. dzień września. Łączny kurs kuponu wynosi 3.98, ale zagramy go za połowę normalnej stawki.

Wiecie, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

A co w kuponie?

Stawiamy, że pierwszą kwartę spotkania Czechów z Chorwatami na Eurobaskecie wygrają ci drudzy, pokrywając handicap -3.5. Dodajemy do tego piłkę ręczną, a konkretnie Bundesligę. Uważamy, że Kiel nie wygra (jeśli wygra) wyżej z Hannoverem niż 6 bramkami. Goście od początku sezonu prezentują się naprawdę dobrze.

Kupon wieńczymy meczem z NFL. Dziś w nocy startuje sezon najlepszej ligi futbolu amerykańskiego i stawiamy, że zdobywcy tegorocznego Super Bowl, New England Patriots wygrają z Kansas City i pokryją skromny handicap -2.5.

Powodzenia!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB