Kupon na czwartek 7.12.

Kupon bukmacherski na czwartek 7. dzień grudnia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Sixers pokonają dziś we własnej hali Lakers. Po porażce z Suns w Philly ostra mobilizacja i liczymy, że 76ers wrócą na zwycięskie tory, pokrywając handicap -3.5.

Liczymy też na poniże 3.5 gola w meczu Slavii Praga z Astaną. Mimo iż stawka tego meczu jest duża, raczej widzimy tu defensywne szachy niż ofensywne fajerwerki.

Kupon zamykamy wygraną Villarreal z Maccabi.

A jeszcze jedno! Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB