Kupon na niedzielę 3.12.

Kupon bukmacherski na niedzielę 3. dzień grudnia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.17. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu młodzieżowych ekip Liverpoolu z Stoke City. Obie drużyny są bardzo overowe, więc nie powinno być problemu z pokryciem linii 2.5.

Dodamy też wysokie, przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Steauy w derbach Bukaresztu.

Kupon wieńczymy wygraną Raiders z Giants i pokryciem handicapu -4.5. Traktujemy to spotkanie jako Pewniak, bo Giants są słabi i do tego dokonali zmiany na pozycji rozgrywającego. Dodajmy, że złej zmiany…

A jeszcze jedno! Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB