Kupon na piątek 1.09.

Kupon bukmacherski na piątek, pierwszy dzień września, do którego dodaliśmy cztery mecze. Kurs kuponu wynosi 5.16. Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Hej, a właśnie, jeśli chodzi o Twoją kasę, to pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A do kuponu dodaliśmy dziś powyżej 8.5 rożnych w meczu Danii z Polską. Uważamy, że ta linia jest do pokrycia. Dodajemy do tego wygraną Irlandii Północnej w San Marino z handicapem azjatyckim -2.5. Tutaj owszem ryzykujemy, ale San Marino to dostarczyciel punktów i bramek.

Stawiamy na trzeciej pozycji na powyżej 2.5 gola w meczu rezerw Utrechtu z Alkmaarem. Bardzo overowa druga liga w Holandii raczej nie zawodzi. Na koniec – w zasadzie na podbicie kursu – daliśmy wygraną TSV 1860 Monachium z rezerwami Ingolstadt. Gospodarze są liderem tabeli i nie powinni u siebie tracić punktów.

Kupon gramy w 1XBET – załóż konto klikając TUTAJ i odbierz bonus do 400 zł.

Powodzenia!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB