Kupon na sobotę 22.04.

Kupon bukmacherski na sobotę 22.04. Do kuponu dodajemy typy, które zamieszamy w serwisie. Dziś dodamy do kuponu jeden typ z NBA oraz 6 z piłki nożnej.

Nie zniechęcamy się …mimo nienajlepszych wyników.;) Wierzymy, że przełamiemy złą passę i wyjdziemy w końcu na plus. W związku z tym, że jeszcze kilka „setek” w kieszeni nam zostało, puszczamy dziś kupon z siedmioma pozycjami. Jak wejdzie, wyjdziemy na powierzchnię, jeśli nie, pójdziemy na dno.

Czas się przełamać. Oto nasz kupon na sobotę.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB