Kupon na sobotę 26.08.

Kupon bukmacherski na sobotę 26.08, do którego dodaliśmy tylko trzy mecze, a mimo to kurs wynosi aż 5.98. Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Kupon zagraj dziś w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Co do kuponu? Dziś trochę ryzykownie, ale wierzymy, że będzie dobrze.

Stawiamy na wyjazdową wygraną Wolves w angielskiej The Championship. Wilki są w gazie i mimo, że przegrali z Cardiff, to nadal się ekipą, która będzie biła się o awans. Dziś zagrają u rywala, który pogrążony jest w kryzysie i liczymy, że w nim jeszcze przez chwilę pozostanie.

Liczymy także na wygraną Levskiego ze Slavią w Bułgarii oraz domowe zwycięstwo Honvedu z Debreczynem na Węgrzech.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB