Kupon na sobotę 6.05.

Kupon bukmacherski na sobotę 6.05., na który składają się wyłącznie typy, które publikujemy w serwisie tylkopilka.pl. Na dziś wybraliśmy kupon z AKO 4.96, więc możemy przygarnąć nieco kasy.

Dodaliśmy do kuponu dwa pewniaki, jeden over rzutów rożnych, a także pozycję z Singla Dnia, czyli typujemy wygraną Hull z Sunderlandem.

Wczoraj niestety zabrakło jeden bramki w meczu Sewilli z Realem Sociedad. Trudno, czasami i tak bywa. Jednak nie zniechęcamy się i publikujemy kolejny kupon.

Kursy bierzemy z Unibetu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, kliknij TUTAJ, aby je założyć.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB