Kupon na środę 10.01.

Kupon bukmacherski na środę 10. dzień stycznia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.03. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Wczoraj sami polegliśmy w Kuponie dnia na pucharach, więc jeszcze raz ostrzegamy przed graniem rozgrywek, które obfitują w niespodzianki, a drużyny grają w mocno rezerwowych składach.

My jednak gramy dalej i na dziś przygotowaliśmy kupon składający się z dwóch overów i jednego handicapu.

Stawiamy na powyżej 2.5 goli w meczu Olympiakosu z Plataniasem. W pięciu ostatnich spotkaniach ekipa z Pireusu z tym rywalem zawsze pokrywała linię 2.5 – dziś liczymy na kontynuację tej serii.

Ten sam tym na over 2.5 gola stawiamy na Cyprze, gdzie Anorthosis zagra z Ayia Napa. Tu także statystyka jest po naszej stronie, bo z czterech ostatnich spotkań rozgrywanych w Famaguście linia 2.5 była pokrywana. Będzie dobrze…!

Na koniec stawiamy Real Madryt, od którego oczekujemy pokrycia skromnego handicapu -1.5. U siebie Królewscy nie powinni oddać pola rywalowi, którego przed tygodniem pokonali na wyjeździe 3:0.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze