Kupon na środę 13.09.

Kupon bukmacherski na środę, trzynasty dzień września, do którego dodaliśmy trzy mecze. Kurs kuponu wynosi 5.72. Życzymy powodzenia i dużych wygranych.

Hej, a właśnie, jeśli chodzi o Twoją kasę, to pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

A co w kuponie na środę?

Stawiamy, że Tottenham zdobędzie w meczu z Borussią przynamniej 7 rzutów rożnych, co dla tej drużyny jest normą.

Liczymy również na więcej niż 3.5 rożne Feyenoordu w starciu z City. U siebie ekipa z Rotterdamu będzie atakowała i tworzyła sytuacje bramkowe, co na pewno przełoży się na kornery.

Na koniec stawiamy na powyżej 2.5 gola w pojedynku Lipsku z Monaco.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB