Kupon na środę 6.12.

Kupon bukmacherski na środę 6. dzień grudnia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 4.00. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Cavs pokonają słabych Kings więcej niż 8 punktami. Kawalerzyści są w formie i nie sądzimy, aby odpuścili ekipie z Kalifornii.

Postawimy również na powyżej 2.5 gola w meczu Lipska z Besiktasem.

Kupon zamkniemy w Egipcie, gdzie postawimy, że Al Ahly wygra różnicą więcej niż jednej bramki z ligowym średniakiem.

A jeszcze jedno! Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB