Kupon na środę 9.08.

Kupon bukmacherski na środę 9.08. Na dziś przygotowaliśmy cztery mecze w kuponie, które dały nam AKO 7.94. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Pierwszą pozycję w kuponie daliśmy CSKA Moskwa – uważamy, że wygrają na wyjeździe z Tosno. Dodaliśmy do tego dwa mecze z handicapem -1.5. Aby nasz kupon wszedł to handi musi pokryć Steaua Bukareszt i Partizan Belgrad.

Kupon wieńczymy wygraną Lechii Gdańsk z Bytovią Bytów w Pucharze Polski. Wczoraj Legia pokazała jak grać w PP i sądzimy, że gdańszczanie nie staną się dziś pośmiewiskiem i wygrają.

Najlepsze kursy i handicapy azjatyckie są w 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB