Kupon na wtorek 5.12.

Kupon bukmacherski na wtorek 5. dzień grudnia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.95. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu bardzo overowych drużyn w młodzieżowym Pucharze Anglii. Zarówno Wilki jak i Wisienki są bardzo bramkostrzelne i sporo tracą. Liczymy, że dziś nagle nie przypomną sobie o obronie i jednocześnie nie zapomną o ataku.

Dodajemy do tego wygraną Celtiku Glasgow z Anderlechtem. Ekipa z Brukseli skompromitowała się  tegorocznej Lidze Mistrzów (zero punktów) i liczymy, że dziś Celtic podobnie jak to zrobił w Brukseli (3:0), wygra przekonująco.

Na koniec postawimy na wygraną MU z CSKA również w rozgrywkach UEFA Champions League.

A jeszcze jedno! Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB