Kupon na wtorek 7.11.

Kupon bukmacherski na wtorek 7. dzień listopada, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 4.94.

Postawimy najpierw na młodzieżowe derby Sheffield, w których spodziewamy się powyżej 2.5 goli. Wczoraj wszystkie nasze typy overowe z Premier League 2 weszły idealnie. Dziś liczymy również na sukces w tym elemencie.

Ten sam typ dodamy do meczu Stevenage – Brighton U23 w Checkatrade Trophy. Dlaczego? Wyjaśniamy przy Singlu na dziś.

Na koniec zagramy w NBA, licząc na powyżej 109,5 punkta Wizards w domowym spotkaniu ze słabymi Dallas Mavericks.

I jeszcze raz…. kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB