LASK Linz – A.Lustenau typy na rzuty rożne

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w lidze i na własnym terenie stracili tylko 6 punktów. Dzisiaj podejmują trzeci zespół w lidze, który jest w kiepskiej formie, ale można ich pochwalić za to, że jak do tej pory zdobyli więcej punktów w meczach wyjazdowych.

Myślę, że czeka nas dosyć wyrównany mecz, co przełoży się na rzuty rożne. Dodam, że w tej lidze rzuty rożne wpadają bardzo często, dlatego polecam grać ten typ.

LASK Linz – A.Lustenau, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB