Lazio – Napoli typy na rzuty rożne

Do końca sezonu w Serie A pozostało 8 kolejek. Gospodarze zajmują czwarte miejsce w lidze i tracą do trzeciego Napoli aż 4 punkty. Walka w tym meczu toczy się o grę w Lidze Mistrzów więc na pewno w tym spotkaniu nie zabraknie sytuacji podbramkowych.

Lazio gra w tym sezonie na bardzo wysokim poziomie i musi dzisiaj to potwierdzić, jeśli chce grać w przyszłorocznej LM.

Liczę, że będzie to wyrównane spotkanie, dlatego polecam grać over rzutów rożnych. Średnio obie drużyny zdobywają przynajmniej 6 rożnych – prawie najwyższa średnia w lidze.

Lazio – Napoli, typ: powyżej 9.5, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB