Ligue 1: Kolejne zwycięstwo AS Monaco, cztery bramki w Rennes

W sobotnim spotkaniu 19. kolejki Ligue 1, AS Monaco zanotowało czwarte zwycięstwo z rzędu w lidze, tym razem pokonując na wyjeździe FC Metz 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Yannick Ferreira-Carrasco.

Komplet punktów zdobyło Stade de Reims, które wygrało ze Stade Rennes 3:1 (0:1). Gospodarze prowadzili w pierwszej połowie, kiedy to tuż przed zejściem do szatni na listę strzelców wpisał się Mexer. Po przerwie gościom zwycięstwo swoimi bramkami zapewnili Charbonnier, Fortes,De Preville.

W pozostałych spotkaniach SM Caen zremisowało z SC Bastią 1:1 (0:1). Remis 1:1 (0:1) padł również w pojedynku pomiędzy FC Lorient, a FC Nantes. Taki sam rezultat był w meczu pomiędzy Toulouse FC, a EA Guingamp, tylko z tą różnicą, że utrzymywał się już od pierwszej połowy spotkania.