Liverpool – Arsenal typy na rzuty rożne

Liverpool zajmuje 5. miejsce w lidze i traci tylko punkt do Arsenalu. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane i trudno znaleźć tu faworyta. Gospodarze średnio na mecz zdobywają przynajmniej 6.88 rożnych.

Obie drużyny prezentują wysoki poziom gry i posiadają bardzo skuteczną ofensywę – najwięcej strzelonych bramek. Myślę, że dzisiaj zobaczymy mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry.

Liverpool – Arsenal, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB