LM: CSKA nie dało się pokonać MC

CSKA Moskwa zremisowało na własnym stadionie z Manchesterem City 2:2 (0:2) w pierwszym meczu trzeciej kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów.

„The Citizens” prowadzenie objęli kwadrans przed przerwą, kiedy to świetną akcję Davida Silvy i Edina Dzeko wykończył Sergio Aguero. Argentyńczyk siedem minut później tak precyzyjnie dograł do Jamesa Milnera, że temu nie pozostało nic innego jak skierować ją do pustej bramki.

Gospodarzom po zmianie stron udało się jednak wyrównać. Najpierw Ahmed Musa wyłożył idealnie piłkę do wprowadzonego w drugiej połowie Seydou Doumbii i napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej z kilku metrów wepchnął ją do siatki.

Cztery minuty przed końcem z kolei Izraelczyk Bibras Natcho wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu Serba Aleksandara Kolarowa i pozbawił tym pierwszej wygranej mistrzów Anglii. CSKA zdobyło natomiast pierwszy punkt.