Lyon – Roma typy na rzuty rożne

Zapowiada się nam bardzo ciekawy mecz, bo Lyon ostatnio jest w wyśmienitej formie, a skuteczności można im tylko pozazdrościć. Ich ostatnie mecze to prawdziwy grad bramek.

Roma to zespół, który zajmuje 2. miejsce w Serie A i również posiada duży potencjał w ofensywie. Są bardzo skuteczni i strzelają przynajmniej dwie bramki na mecz.

Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo sytuacji bramkowych, więc warto pokusić się o zagranie rzutów rożnych w tym meczu.

Lyon – Roma, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB