Manchester City – Liverpool typy na rzuty rożne

Zapowiada się nam ciekawy mecz w Premier League, ponieważ obie drużyny walczą o miejsce, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów.

O dziwo gospodarze zdobywają więcej punktów w meczach wyjazdowych. W ofensywie mają kim postraszyć i na pewno na własnym terenie będą stwarzali zagrożenie pod bramka The Reds.

Liverpool pod przewodnictwem Kloppa radzi sobie w tym sezonie przyzwoicie. Ma jedno spotkanie rozegrane więcej i stratę jednego punktu do City. Zatem nie mogą sobie pozwolić na powiększenie straty.

Uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne. Dodam, że obie drużyny średnio na mecz zdobywają 7 kornerów, czyli najwięcej w Premier League.

Manchester City – Liverpool, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB