Manchester United – Rostów typy na rzuty rożne

Typujemy rożne w meczu Manchester United – Rostów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis 1:1. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie o wiele ciekawszy od poprzedniego.

Obie ekipy będą chciały awansować do dalszej rudy. Polecam grać na drużyne z Rosji, która dopiero zaczęła sezon, ale myślę, że w tym spotkaniu stworzy sobie kilka sytuacji podbramkowych. Będą liczyć na stałe fragmenty gry, z których mogą zdobyć bramkę.

Manchester United – Rostów, typ: Rostów Powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB