Monaco – Dijon typy na rzuty rożne

Monaco zajmuje pierwsze miejsce w Ligue 1 i ma tyle samo punktów co PSG, więc nie może sobie pozwolić na stratę punktów prawie na finiszu rozgrywek. Gospodarze za kilka dni grają rewanż w Lidze Mistrzów, ale ligowego meczu nie mogą sobie odpuścić.

Dijon znajduje się w strefie spadkowej i jest w bardzo słabej formie. W meczach wyjazdowych grają bardzo słabo – tylko 9 punktów zdobytych – więc będzie im dzisiaj ciężko wywalczyć przynajmniej punkt.

Liczę, że w tym spotkaniu Monaco częściej będzie przy piłce i częściej będą zagrażać bramce przeciwnika. Dijon średnio w meczach wyjazdowych zdobywa trzy rożne.

Monaco – Dijon, typ: DIJON PONIŻEJ 3.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB