Oddsring daje 100% bonus na mecz Polaków!

Mamy nadzieje, że w meczach Kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata nasza Reprezentacja spisze się co najmniej tak dobrze, jak podczas Euro! Jednak niedawny remis z Kazachstanem potwierdził, że w sporcie wszytko jest możliwe, więc tak dla pewności na najbliższe mecze Reprezentacji możesz postawić w Oddsring z bonusem 100% – jeśli wynik Cię zaskoczy i Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 100% jego stawki aż do 100 PLN!

Jak to działa?

1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz z udziałem Reprezentacji Polski.

2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100% jego stawki do 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na dres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a bukmacher dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Aby uniknąć niespodzianek, przeczytaj przeczytaj Warunki Promocji.

Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację i kibicujmy w sobotę wieczorem Polakom w meczu przeciwko Duńczykom!

Nie masz jeszcze swojego konta w Oddsring? OddsRing to bukmacher z najlepszym bonusem startowym na rynku! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i odebrać swój bonus.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB