Overy na dziś: Piątek 05.06.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:00, Djokovic – Murray, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.20

Djokovic jest w kapitalnej formie. W każdym z pięciu rozgrywanych spotkań nie stracił ani jednego seta. Dzisiaj zmierzy się z równie dobrze dysponowanym Murrayem, ale naszym zdaniem Serb nie da mu większych szans i cztery sety w tym meczu to absoltune maksimum.

[sc:comeon]Białoruś, godz. 17:00, Vitebsk – Neman, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Starcie dwóch ekip z dolnej części tabeli białoruskiej pierwszej ligi. Gospodarze po ośmiu kolejkach sklasyfikowani są na dwunastej lokacie, natomiast Neman jest trzynasty. Obie ekipy jak na razie nie grzeszą skutecznością. Więcej niż trzech bramek w tym meczu nie zobaczymy.

[sc:comeon]Egipt, godz. 17:00, Wadi Degla – El Daklyeh, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Mecz o tzw. „pietruszkę”. Gospodarze są na szóstym miejscu ze sporą stratą do ścisłej czołówki ligi, natomiast goście mają zapewnione utrzymanie. Obie drużyny średnio strzelają około jednego gola na mecz. Kanonady strzeleckiej w tym meczu nie zobaczymy.