Overy na dziś: Poniedziałek 06.04.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na poniedziałek. Życzymy wysokich wygranych i miłej lektury!

[sc:comeon]Holandia, godz. 14:30, De Graafschap – Volendam, typ: over 2.5, kurs: 1.42

Starcie dwóch drużyn z górnej połowy tabeli. Volendam jest czwarte, natomiast Graafschap sklasyfikowane jest trzy pozycji niżej. Obie ekipy zdobywają w swoich meczach bardzo dużo goli. W ich ostatnim pojedynku zobaczyliśmy trzy i cztery trafienia. Naszym zdaniem dzisiaj ta tendencja się utrzyma i ponownie zobaczymy minimum trzy gole.

[sc:comeon]Holandia, godz. 14:30, FC Eindhoven – Telstar, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Mecz dwóch ekip, które walczą o jakże odmienne cele w ligowej tabeli. Gospodarze myślą o awansie do Eredivisie, natomiast goście o utrzymaniu się w rozgrywkach. Druga liga holenderska słynie ze sporej liczby zdobywanych bramek. W ostatnich dwóch meczach pomiędzy dzisiejszymi przeciwnikami padało dwukrotnie pięć bramek. Trzy gole to absolutne minimum w dzisiejszym starciu.

[sc:comeon]Holandia, godz. 14:30, Waalwijk – Venlo, typ: under 3.5, kurs: 1.35

Waalwijk to totalny outsider tegorocznyc rozgrywek Eerste Divisie. Gospodarze są ostatni w ligowej tabeli i w 32. meczach zdobyli zaledwie 21. punktów. Zarówno piłkarze gospodarzy, jak i gości zdobywają w swoich meczach mało bramek. Więcej niż trzech goli w dzisiejszym meczu nie zobaczymy.

[sc:comeon]Holandia, godz. 14:30, FC Oss – Nijmegen, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Nijmegen jest już pewne awansu do Eredivisie. Goście mają aż 21 punktów przewagi nad drugim FC Eindhoven. W ostatnich dwóch meczach pomiędzy FC Oss a Nijmegen oglądaliśmy cztery i pięć bramek. Trzy trafienia możemy zobaczyć już w pierwszej połowie.