Overy na dziś: Wtorek 28.04.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 16:30, Vinci – Radwańska, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.50

Ula Radwańska w ostatnim czasie nie imponuje formą. Polska tenisistka zajmuje jak na razie 112. lokatę w rankingu WTA. Jej dzisiejsza rywalka, Vinci, jest 43. i naszym zdaniem pewnie pokona Polkę już w dwóch setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:30, Brown – Bolelli, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.50

Brown w ostatniej czasie jest w fatalnej dyspozycji. Bolelli natomiast jest 52. w rankingu ATP i jest w niezłej formie. H2H również korzystne dla niego i naszym zdaniem poradzi sobie z niżej notowanym Niemcem w dwóch partiach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:30, Souza – Andujar, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.55

Andujar w ostatnim turnieju ATP dotarł aż do finału, w którym musiał uznać wyższość Nishikoriego. Pokonał takich zawodników jak Fognini, czy też Ferrer. Souza natomiast w ostatnim czasie prezentuje się bardzo słabo, o czym świadczy chociażby ostatnia wtopa z Sockiem. Stawiamy na dwusetowe spotkanie.

[sc:comeon]Francja, godz. 20:30, Le Havre – Nimes, typ: under 3.5, kurs; 1.30

Starcie dwóch drużyn ze środka tabeli francuskiej Ligue 2. Le Havre jest na miejscu dziewiątym, natomiast Nimes dwa oczka niżej. Obie drużyny średnio strzelają nieco ponad jednego gola na mecz, a patrząc na historię spotkań między nimi, naszym zdaniem nie padnie tutaj więcej niż trzy gole.