Overy na dziś: Wtorek 28.07.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:30, Murray/Peers – Mayer/Vesely, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.70

Murray/Peers są zdecydowanie bardziej zgrani i doświadczeni od swoich dzisiejszych przeciwników. Mayer z Veselym nie dość, że mają słabe statystyki, jeśli chodzi o pojedynki deblowe, to nigdy ze sobą nie grali. Będę bardzo zdziwiony, jeśli ten mecz nie zakończy się w dwóch setach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 11:40, Coric – Bautista, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.70

Analogiczna sytuacja jak w meczu wyżej. Coric gra bardzo defensywie, a w grze pod siatką i ofensywie jest wręcz tragiczny. Bautista to zawodnik o klasę lepszy, a na dodatek bardziej doświadczony i skończy ten mecz w dwóch partiach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 13:00, Monaco – Gulbis, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.65

Gulbis jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem, ale w tym sezonie notuje porażkę za porażką. Monaco jest również chimerycznym zawodnikiem, ale Francuz jest w o wiele lepszej formie od Łotysza, którego naszym zdaniem nie stać nawet na wygranie jednego seta z wyżej notowanym przeciwnikiem.

[sc:comeon]Eliminacje LM, godz. 19:00, Milsami – Skenderbeu, typ: under 2.5 gola, kurs: 1.55

Starcie dwóch wyrównanych ekip. Czeka nas mecz pełen walki, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedno trafienie. Obie ekipy skupiają się w swojej grze na szczelnej defensywie i stwarzają mało sytuacji podbramkowych.

[sc:comeon]Eliminacje LM, godz. 20:30, Videoton – BATE, typ: under 2.5 gola, kurs: 1.60

Videoton już w poprzedniej rundzie miał spore problemy z przeciwnikiem z Walii, natomiast BATE również nie miało łatwej przeprawy z irlandzkim Dundalk. Naszym zdaniem mecz ten będzie bardzo wyrównany i więcej niż dwóch goli w nim nie zobaczymy.