Pogoń Szczecin – Lech Poznań typy na rzuty rożne

W ostatnim ligowym meczu obie drużyny grały w Szczecinie, gdzie górą byli piłkarze Lecha, którzy wygrali pewnie 3:0, po fatalnych błędach obrońców Pogoni. Mecz był bardzo wyrównany i zobaczyliśmy aż 15 rzutów rożnych.

Dzisiejsze spotkanie to walka o finał Pucharu Polski i myślę, że będzie podobnie. Dużo walki i stałych fragmentów gry, polecam grać dziś ten typ ponieważ w naszej Ekstraklasie bardzo często wpadają rzuty rożne.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań, typ: 1. połowa – powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB